» پایان کار یکی دیگر از خدمات یاهو؛ Yahoo Answers در ۱۴ اردیبهشت تعطیل خواهد شد

پایان کار یکی دیگر از خدمات یاهو؛ Yahoo Answers در ۱۴ اردیبهشت تعطیل خواهد شد

پایان کار یکی دیگر از خدمات یاهو؛ Yahoo Answers در ۱۴ اردیبهشت تعطیل خواهد شد

«Yahoo Answers» که یکی از با سابقه‌ترین وبسایت‌های پرسش و پاسخ به جساب می‌آید از ۱۴ اردیبهشت ماه به کار خود پایان خواهد داد و بعد از آن کاربران برای دریافت آرشیو محتوای خود فرصت محدودی خواهند داشت.

یاهو که اکنون تحت مالکیت ورایزن می باشد جزئیات فرایند پایان کار Yahoo Answers را تشریح نموده است. ابتدا قرار است از ۳۱ فروردین ماه پذیرش درخواست‌های جدید متوقف گردد. بعد از تعطیلی در ۱۴ اردیبهشت، تا ۹ تیر ماه کاربران مهلت دارند آرشیو محتوایی که در این وبسایت ارسال کرده‌اند را دانلود کنند. بعد از این که وبسایت به طور کامل تعطیل شد، صفحه آن به صفحه اصلی یاهو هدایت می شود.

همان گونه که احتمالا حدس زده‌اید دلیل تعطیلی این قسمت از یاهو، کاهش آمار استفاده کاربران است. این شرکت نیز این موضوع را در پیامی به کاربران خود تایید نموده است.

یاهو انسرز از سال ۲۰۰۵ راه‌اندازی شده بود. یکی از دلایلی که می‌شود به دلیل کاهش اقبال کاربران نسبت به این پلتفرم پرسش و پاسخ نسبت داد به قسمت پرسش و پاسخ گوگل مرتبط می باشد . گوگل همچنین ویجت خاصی را در نظر گرفته است که به کاربران امکان پاسخ سریع، بدون احتیاج به رفتن به سایت‌های دیگر را می‌دهد. البته احتمالا کاهش بازدیدها از صفحه اصلی یاهو انسرز نیز علت دیگری برای تصمیم به تعطیلی آن بوده است. علاوه بر این کیفیت پست‌ها در این پلتفرم در سال‌های اخیر به میزان زیادی کاهش یافته بود و شاهد ارسال پست‌های متعدد از سوی ترول‌های اینترنتی بودیم.

منبع/ دیجیاتو

تگ ها :   یاهو گوگل
فرم ارسال نظر

  طراحی کترینگ   |   روانشناس ایرانی در لندن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات مشاهده