فروشگاه اینترنتی آپولو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» تلگرام با زمان‌بندی چت‌های صوتی، رقابت با کلاب هاوس را وارد مرحله جدیدی می‌کند

تلگرام با زمان‌بندی چت‌های صوتی، رقابت با کلاب هاوس را وارد مرحله جدیدی می‌کند

تلگرام با زمان‌بندی چت‌های صوتی، رقابت با کلاب هاوس را وارد مرحله جدیدی می‌کند

تلگرام به زودی امکان زمان‌بندی چت‌های صوتی را در اختیار مدیران کانال‌ها قرار خواهد داد. در حال حاضر کاربران نسخه بتا v7.7.0 می‌توانند از این ویژگی جدید و کاربردی استفاده نمایند.

اواخر اسفندماه تلگرام در رقابت با کلاب هاوس با قابلیت چت صوتی در کانال‌ها بروز شد تا امکان چت صوتی در گروه‌ها و کانال‌های بدون محدودیت در شمار اعضا را فراهم نماید. با توجه به اینکه با این قابلیت امکان چت‌ صوتی برای میلیون‌ها نفر مهیا می‌شود، از این ویژگی به عنوان رادیوی قرن ۲۱ نام برده می‌شود. در ادامه تلگرام قصد دارد در بروزرسانی دیگری، امکان زمان‌بندی چت‌های صوتی را هم در اختیار مدیران کانال‌ها قرار دهد.

اخیرا نسخه بتای تلگرام v7.7.0 با قابلیت زمان‌بندی چت‌های صوتی انتشار یافته است. به لطف ویژگی جدید، ‌مدیران کانال می‌توانند چت‌های صوتی را زمان‌بندی کرده و مدیریت نمایند. برای استفاده از این قابلیت،‌ مدیر کانال بایستی روی نماد کانال مربوطه ضربه بزند و از طریق سه نقطه بالای صفحه وارد قسمت تنظیمات شود. سپس گزینه مربوط به شروع چت صوتی یا «Start Voice Chat» را انتخاب نماید. پس از انتخاب این گزینه، مدیر کانال باید گزینه «Schedule Voice Chat» را انتخاب نماید.

با انتخاب گزینه زمان‌بندی چت صوتی، مدیران کانال‌ها می‌توانند زمان و تاریخ انتشار چت صوتی را مشخص نمایند. پس از انتخاب تاریخ و ساعت، امکان ارسال چت صوتی فراهم می‌گردد. نوتیفیکیشن مربوط به چت صوتی زمان‌بندی شده در قسمت بالای کانال به همراه شمارش معکوس برای تمام اعضا نمایش داده می‌شود.

علاوه بر امکان زمان‌بندی چت‌های صوتی، تلگرام به کاربران اجازه می‌دهد بدون احتیاج به بستن چت، نام و مشخصات پروفایل را در پنجره چت صوتی تغییر دهند.

در حال حاضر ویژگی‌های ذکر شده تنها برای نسخه بتا تلگرام v7.7.0 منتشر شده‌اند. انتظار می‌رود بعد از بررسی و گرفتن بازخوردهای لازم، قابلیت زمان‌بندی چت‌های صوتی در نسخه پایدار در دسترس همه کاربران قرار گیرد.

منبع/ دیجیاتو


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


فروش انواع موبایل | لوازم جانبی | ساعت هوشمند | هندزفری فروش انواع موبایل | لوازم جانبی | ساعت هوشمند | هندزفری مشاهده