فروشگاه اینترنتی آپولو


» سامسونگ بر روی توسعه موبایل تاشویی که به دو سمت تا می‌شود کار می‌کند

سامسونگ بر روی توسعه موبایل تاشویی که به دو سمت تا می‌شود کار می‌کند

سامسونگ بر روی توسعه موبایل تاشویی که به دو سمت تا می‌شود کار می‌کند

سامسونگ امسال حداقل از دو گوشی تاشو تازه رونمایی خواهد کرد و حضور وسیع تری در بازار موبایل‌های تاشو خواهد داشت. پتنت جدید سامسونگ دستگاهی را نشان می‌دهد که به دو سمت تا می‌شود.

پتنت این دستگاه توسط سامسونگ در سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) ثبت گردیده است که در قیاس با پتنت‌های قبلی مربوط به گوشی‌های تاشو، پیشرفت‌ها و قابلیت‌های تازه ای را نشان می‌دهد..

یکی از مواردی که در این پتنت مشاهده می‌شود، استفاده گوشی از یک دوربین سلفی دوگانه و سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر است. ولی شاید مهمترین تغییر عمده ارائه شده در آن، نمایشگری می باشد که می‌تواند هم به داخل و هم به بیرون تا شود. با بستن نمایشگر به طرف داخل، نمایشگر دستگاه قابل رویت نیست اما موقعی که به بیرون تا می‌شود، کاربران به صفحه نمایش موبایل دسترسی خواهند داشت.

گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۲ دو گوشی تاشو آینده سامسونگ می باشند که انتظار می‌رود اوایل تابستان معرفی گردند. نسل آینده گلکسی زد فولد در نسخه پایه از ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد و به سیستم عامل پیش فرض اندروید ۱۱ و رابط کاربری One UI 3.5 مجهز می‌گردد.

دیگر محصول تاشوی سامسونگ یعنی گلکسی زد فلیپ ۲ نیز در دو نسخه مجهز به ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی و اندروید ۱۱ و رابط کاربری One UI 3.5 وارد بازار می‌گردد. با توجه به اینکه تولید گوشی‌های گلکسی نوت در حال حاضر متوقف شده است، انتظار می‌رود سامسونگ در گوشی‌های آینده خود و سری گلکسی زد فولد از قلم S Pen پشتیبانی نماید تا دوستداران این برند کمبودی را احساس نکنند.

در این گوشی برای نخستین بار یک گوشی تاشو از سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر استفاده می‌کند. با این حال بعید به نظر می‌آید که سامسونگ قصد داشته باشد چنین تغییراتی را برای گوشی گلکسی فلیپ ۳ در نظر گرفته باشد.

منبع/ دیجیاتو


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ثبت رپورتاژ آگهی {انتشار محتوای تبلیغاتی} بازدید بالا ثبت رپورتاژ آگهی {انتشار محتوای تبلیغاتی} بازدید بالا مشاهده